Wieże Mobilne CCTV

Innowacyjna ochrona
Seltik Tower

 

Seltik Tower to wieża mobilna CCTV, która monitoruje wizyjnie różnego rodzaju obiekty. Składa się z kamer IP (opcjonalnie termowizyjnych) z nowoczesną analityką obrazu. Wieża jest również wyposażona w głośnik oraz reflektor który oświetla teren. Przy konfiguracji wieży możemy zastosować różne opcje ustawień. Masz wieży wysuwa się na wysokość ok. 7 metrów. Wieża uzbrojona jest w automatykę oraz solidny akumulator o dużej mocy.

plansza seltik tower

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA PODSTAWOWA/URUCHOMIENIE

 • Dostawa, uruchomienie SELTIK TOWER realizuje przeszkolony i wyznaczony Technik z firmy SELTIK.
 • Klient otrzymuje bezpłatnie aplikację do obsługi SELTIK TOWER wraz z możliwością podglądu kamer na urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym.
 • SELTIK TOWER jest wyposażony w kamery z wbudowanym czujnikiem ruchu oraz termowizją i zaawansowaną analizą detekcji, która dodatkowo podwyższa poziom zabezpieczenia.
 • SELTIK oferuje Wieżę zasilaną prądem stałym 230V/32A wraz z opcją dodatkową tj. lampą oświetleniową chronionego obiektu z czujnikiem zbliżenia (wyposażenie na życzenie Klienta).
 • SELTIK TOWER jest standardową wyposażona w akumulatorowy system podtrzymania tzw. awaryjnego, na okoliczność przerw w dostawie zasilania głównego. Standardowy czas dla SELTIK TOWER z opcją oświetlenia dodatkowego – do 10-12h, zaś w wersji bez oświetlenia czas podtrzymania wydłuża się do 18-20h.
 • W celu ustawienia urządzenia potrzebujemy obszar 3×3 metry na utwardzonym gruncie.
 • W przypadku wykrycia obecności osób nie upoważnionych podczas uzbrojonego systemu
  i braku spełnienie poniższej wymienionych okoliczności Operator Centrum Monitoringu Wizyjnego natychmiastowo wysyła Grupę Interwencyjna.
 • SELTIK TOWER jest również wyposażone w głośnik przez który operator może przekazywać informację do osób przebywających na obiekcie jak również wzywać
  do opuszczenia obiektu jeśli ktoś wkroczy na teren obiektu przez przypadek.
 • Operator po naruszeniu wyznaczonego obszaru z zaawansowana detekcją, dokładnie analizuje zdarzenie, obraz ze wszystkich dostępnych na obiekcie w monitoringu wizyjnym kamer, następnie w ewidentnych zdarzeniach i braku nie odstąpienia intruza na polecenia głosowe Operator SELTIK wysyła zmotoryzowany patrol interwencyjny.
 • Gotowość do uruchomienia SELTIK TOWER i usługi monitoringu wizyjnego wraz z zapewnieniem w ramach kompletnej usługi podejmowania interwencji przez zmotoryzowany patrol  na zdarzeń/alarmów wygenerowanych przez detekcje  maksymalnie do 5 dni roboczych od podpisania umowy.
 • W przypadku potrzeby przestawiania SELTIK TOWER w czasie realizacji usługi na danym obiekcie będzie naliczana dodatkowo opłata wg wyceny indywidualnej ustalonej, zaakceptowanej przez strony.

Naszym priorytetem jest aby klienci Klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą osiągali najwyższy poziom korzyści i satysfakcji z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.