Usługi Sprzątania

Specjalizujemy się w kompleksowym utrzymaniu czystości powierzchni wewnętrznych i terenu zewnętrznego różnego typu obiektów. Posiadamy polisę od odpowiedzialności deliktowej i kontraktowej do kwoty 10 mln PLN. Należymy do Polskiej Izby Gospodarczej Czystości oraz zostaliśmy odznaczeni honorowo za zasługi na rzecz gospodarki RP.
Najwięcej zyskują klienci, którzy decydują się w ramach synergii na kompleksową współpracę z SELTIK w zakresie usług porządkowych
i ochrony mienia. Biorąc odpowiedzialność za bezpieczeństwo i czystość obiektu podnosimy jakość obu serwisów, a klient ma poczucie wyższego komfortu współpracy.
Współpracując z nami przy dobrej organizacji pracy oraz profesjonalny sprzęt, środki chemii oraz art. higienicznych zapewniają nie tylko wysoką jakość, ale także redukcje kosztów. Wysokość obrotów, jaka nasza firma generuje w zakresie dostawa artykułów niezbędnych do prowadzenia działalności, stwarza możliwość prowadzenia systemu tzw. „centralnych zakupów”, które mają bezpośredni wpływ na optymalizację naszych cen usług.

SPRZĄTANIE OBIEKTÓW

Sprzątanie codzienne obiektów dostosowujemy do rytmu pracy i oczekiwań naszych klientów. Z racji na świadczenie usług porządkowych dla różnego typu obiektów z powodzeniem dajemy sobie radę w systemie realizacji usług jedno, dwu i trzyzmianowych nawet 7 dni w tygodniu. Wypracowane doświadczenie w usługach ochrony osób i mienia wykorzystujemy w świadczeniu naszych usług.

Kompleksowa realizacja usług i dostosowanie się do rytmu pracy Klienta z całą pewnością przyczyni się do redukcji kosztów związanych z utrzymaniem czystości Państwa obiekt.

DOSTAWA MATERIAŁÓW HIGIENICZNYCH

Zapewniamy dla stałych klientów dostawę oraz zasilenie dozowników i podajników na obiekcie w art. higieniczne, których wartość z racji na prowadzenie tzw. „centralnych zakupów” jest tańsza od tzw. cen katalogowych dla odbiorcy detalicznego.

Kompleksowa dostawa i zasilenie w artykuły higieniczne dostosowane do rodzaju podajnika/dozownika oraz oczekiwanej jakości przez Klienta z całą pewnością przyczynią się do redukcji kosztów związanych z utrzymaniem czystości Państwa obiektu.

MYCIE  ELEWACJI

Realizujemy mycie elewacji głównie obiektów typu budynki biurowe w dostępie linowym na każdej wysokości. Alpinistyczne mycie powierzchni szklanych oraz elewacji na wysokości z wykorzystaniem technik linowych wykonywane jest przez wykwalifikowanych pracowników posiadających aktualne badania lekarskie pozwalające na wykonywanie pracy powyżej 3 metrów oraz po ukończonych szkoleniach alpinizmu przemysłowego.

MYCIE OKIEN

Realizujemy mycie okien w standardowych w ramach z PCV, aluminium, metalowych głównie obiektów typu budynki biurowe. Usługa obejmuje obustronne mycie szyby, ram zewnętrznych i wewnętrznych, a także parapetów. Stosujemy profesjonalną kadrę i sprzęt (m.in. myjki, ściągaczki, skrobaczki oraz środki chemiczne) gwarantujące wysoką jakość usługi w korelacji do założeń i ceny oferty.

MYCIE PRZESZKLEŃ

Realizujemy usługi specjalistyczne (np. mycie okien trudno dostępnych lub znajdujących się na wysokości),  głównie dla stałych Klientów w bieżącym sprzątaniu. Przy ich realizacji wykorzystujemy kije teleskopowe lub drabiny, na których można wykonywać prace nawet 10 metrów nad poziomem podłoża. Powyżej wspieramy się podnośnikiem koszowym lub stosujemy techniki alpinistyczne.

PRANIE WYKŁADZIN I TAPICEREK

Koszt prania wykładziny głównie uzależniony jest od wielkość pranej powierzchni, jednak takie czynniki jak rodzaj i skład włókna, stopień zabrudzenia, rodzaj pomieszczeń w których leży wykładzina jest również ważny dla ustalenia ceny. Po analizie dobieramy odpowiednio technologię i  staramy się by cena była korelacją do założonej jakości.

PRANIE WYKŁADZIN DOGŁĘBNE

Realizujemy usługę z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych. Jest to najskuteczniejsza metoda czyszczenia. Dedykowana przy występowaniu silnych zabrudzeń, usuwa plamy, roztocza, nieprzyjemne zapachy. Po wykonaniu usługi niezbędne jest wyłączenie z użytkowania wykładziny od kilku do kilkunastu godzin.

PRANIE EKSTRAKCYJNE

Realizujemy usługę za pomocą sprawdzonych urządzeń natryskowo-ssących. Metoda polega na rozpuszczeniu brudu za pomocą środka chemicznego zwanego prespray, a następnie wypłukaniu i odessaniu go za pomocą innego środka chemicznego. Metoda ta jest skuteczna w przypadku wykładzin dywanowych, tapicerek samochodowych, mebli tapicerowanych itp. Ostatni etap wypłukania i odessania środków chemicznych zamyka realizację usługi.

SZAMPONOWANIE

Realizujemy usługę za pomocą sprawdzonych urządzeń i środka chemicznego, dobranych do rodzaju zabrudzenia oraz powierzchni podlegającej usłudze.  Metoda ta polega na naniesieniu szamponu, który rozpuszcza brud na wykładzinie a następnie odessaniu skrystalizowanego środka wraz z zanieczyszczeniami.

RENOWACJA I REGENERACJA POSADZEK:

W realizacji usługi wykorzystujemy nowoczesne technologie, które odpowiednio, dzięki wiedzy i doświadczeniu osób dedykowanych do realizacji, dobieramy do odnawianej powierzchni. Konserwujemy posadzki z różnych materiałów: marmuru, granitu, lastryka, betonu, PVC i innych.

DOCZYSZCZANIE POSADZEK

Przy niezabezpieczonych ww. powierzchniach w codziennym użytkowaniu nawet w bieżącym sprzątaniu nie unikniemy wcierania się wszelkiego zabrudzenia w ich głębszą strukturę powodując zwiększone zużycie danej posadzki i utratę estetycznego wyglądu. Dlatego bardzo ważne jest regularne gruntowne doczyszczenie posadzki oraz zabezpieczenie jej specjalnymi powłokami ochronnymi, które poza widocznym poprawieniem wyglądu stanowią barierę dla przyjmowania nanoszonego brudu codziennego obciążenia użytkowników i wydłużają żywotność podłogi.

PIELĘGNACJA POSADZEK

Realizujemy usługę za pomocą sprawdzonego, renomowanych firm sprzętu i środków chemicznych dobieranych do danej posadzki. Bieżąca pielęgnacja dotyczy  wszystkich typów posadzek. Tylko właściwy dobór środków czyszcząco-pielęgnujących pozwala uniknąć wnikaniu zabrudzeń, które odłożone z czasem stają się bardzo trudne do usunięcia. Dobrane maszyny samojezdne lub prowadzone posiadające funkcje szorowania, odsysania i osuszania zagwarantują zachowanie estetyki wyglądu i zadowolenie naszego Klienta.

IMPREGNACJA POSADZEK

Realizujemy usługę za pomocą sprawdzonych urządzeń i środków  chemicznych, dobranych do powierzchni podlegającej usłudze. Wszystkie typy posadzki warto zabezpieczyć dedykowanym do danej powierzchni  preparatem. Dzięki doświadczeniu naszych Technologów po wykonaniu usługi nasz Klient będzie się cieszył estetycznym wyglądem podłogi i ułatwi bieżące utrzymanie jej  w czystości. Dedykowane do impregnacji środki wnikają w pory posadzki uniemożliwiając osadzanie się tam zabrudzeń.

SPRZĄTANIE, ODŚNIEŻANIE TERENU I DACHÓW:

Utrzymanie terenów zewnętrznych przez cały rok aby zachować ich walory estetyczne, a w zimie utrzymanie nawierzchni w należytym stanie i bieżące odśnieżanie, wymagają prócz odpowiednio dobranego personelu wykorzystania profesjonalnego sprzętu. Do realizacji tych czynności stosujemy sprzęt ręczny i mechaniczny dostosowany do typu i wielkości powierzchni. Stałym klientom zwłaszcza w ramach synergii usług oferujemy na preferencyjnych warunkach odśnieżanie dachów.

SPRZĄTANIE DRÓG DOJAZDOWYCH I WEWNĘTRZNYCH

Realizujemy usługę z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych dobieranych do danej powierzchni  terenu zewnętrznego obiektu. Usługa realizowana w ramach synergii ochrony fizycznej lub stałej realizacji sprzątania powierzchni wewnętrznych na danym obiekcie  obejmuje  m.in. usuwanie śmieci, sprzątanie piasku po zimie, usuwanie niepożądanej roślinności, sprzątanie terenów przeznaczonych na palarnie itp.

SPRZĄTANIE BEZPOŚREDNIEGO OTOCZENIA BUDYNKÓW OBIEKTU

Realizujemy usługę z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych dobieranych do danej powierzchni  terenu zewnętrznego obiektu. Usługa realizowana w ramach synergii ochrony fizycznej lub stałej realizacji sprzątania powierzchni wewnętrznych na danym obiekcie obejmuje m.in. usuwanie śmieci, zamiatanie liści i piasku, usuwanie śniegu, opróżnianie i wymianę wsadów koszy.

SPRZĄTANIE TERENÓW ZIELONYCH

Realizujemy usługę z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych dobieranych do danej powierzchni  terenu zewnętrznego obiektu. Usługa realizowana w ramach synergii ochrony fizycznej lub stałej realizacji sprzątania powierzchni wewnętrznych na danym obiekcie obejmuje m.in. usuwanie śmieci, sprzątanie liści, wymianę wkładów koszy na śmieci, usuwanie piasku po okresie zimowym, koszenie trawy, uzupełnianie kory, nawożenie, pielęgnacja zieleni.

SPECJALISTYCZNE MYCIE KOSTKI

Kostka brukowa, służąca do układania nawierzchni posiada różny kształt i wielkość. W zależności od rodzaju surowca rozróżniamy:

  • kostkę kamienną otrzymywaną przez obrobienie naturalnego kamienia (np. kostka granitowa, bazaltowa);
  • kostkę ceramiczną (np. cegła klinkierowa);
  • kostkę betonową otrzymywaną jako wyrób z mieszanki betonowej;

Z betonu tradycyjnie przez wiele lat produkowano i nadal się wytwarza drobne elementy do wykonywania nawierzchni dróg i ulic:

  • płyty betonowe sześciokątne o grubości 12, 15 cm (tzw. trylinka)
  • płyty ażurowe gr. 7 lub 10 cm (po ułożeniu, wolne przestrzenie wypełnia się materiałami o dużej przepuszczalności np. żwir; piasek albo ziemią ogrodniczą
    i obsiewa się trawą;
  • płytki chodnikowe gr. 5 cm;
  • kostka Bauma (tzw. polbruk).

Oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia kostki brukowej, tarasów i innych elementów otoczenia, które najczęściej wykonywane jest z takich materiałów jak beton, kamień naturalny, piaskowiec czy cegła.

Parkingi, podjazdy, tarasy, ogrodzenia czy elewacje budynków są narażone na wiele czynników jak kurz, sadza, porosty, mech, wykwity czy też zabrudzenia eksploatacyjne jak np. plamy z oleju lub ślady opon pojazdów.

SKROIMY OFERTĘ I WYKONAMY USŁUGĘ NA KAŻDĄ MIARĘ  POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTA

Naszym priorytetem jest aby klienci Klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą osiągali najwyższy poziom korzyści i satysfakcji z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

sprzątanie