Ochrona Fizyczna

Ochrona fizyczna obejmuje działania zapobiegające przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałające powstawaniu szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczające do wstępu osób nieuprawnionych na teren chroniony. Agencja Ochrony Seltik Sp. z o. o. dzięki odpowiednim procedurom zatrudniania pracowników z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi oraz doświadczeniem w branży ochrony. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, czego dowodem jest zadowolenie i uznanie naszych wieloletnich partnerów biznesowych.

OCHRONA OBEJMUJE

 

  • Bezpośrednią ochronę fizyczną – stałą lub doraźną, polegającą na stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych.
  • Monitoring systemów alarmowych z centrali firmy ochroniarskiej.
  • Zabezpieczenia techniczne, tj. montaż elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, sygnalizujących zagrożenie chronionych osób i mienia.
  • Montaż urządzeń i środków mechanicznego zabezpieczenia oraz ich eksploatacji, konserwacji, napraw oraz awaryjnym otwieraniu w miejscach zainstalowania.
  • Interwencje fizyczne – wyjazdy uzbrojonych grup interwencyjnych po otrzymaniu sygnałów z systemów alarmowych, w celu zapobiegania niepożądanych zdarzeń i ew. dokonywania zatrzymań obywatelskich ich sprawców.

20200502_1106091

Naszym priorytetem jest aby klienci Klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą osiągali najwyższy poziom korzyści i satysfakcji z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.