Mobilna Wieża SELTIK TOWER

Monitorowanie obiektów na których trudno jest zainstalować stacjonarny system kamer jest w pełni możliwe i bardzo proste. Dzięki urządzeniu SELTIK TOWER monitorujemy obiekty w każdym miejscu niezależnie od otaczających go warunków przyrody lub innych czynników uniemożliwiających montaż kamer stacjonarnych.
SELTIK TOWER to zaawansowana technologicznie wieża wysuwająca maszt o wysokości 7m wyposażony w kamery oraz głośniki. Poza możliwościami zdalnego podglądu na telefonie czy komputerze klienta oraz zapisu obrazu na dysku obiekt jest chroniony w zdalny sposób przez operatora stacji monitorowania SELTIK który dzięki kamerom z detekcją ruchu otrzymuje sygnał z obiektu w momencie pojawienie się na terenie nieproszonego gościa.
W obecnych czasach kiedy koszty ochrony fizycznej są coraz wyższe a znalezienie wykwalifikowanej kadry profesjonalnej ochrony coraz trudniejsze usługa mobilnego monitoringu wizyjnego jest idealnym rozwiązaniem dla naszych klientów.

 


SELTIK TOWER dla firm budowlanych:

Wiele firm budowlanych prowadzi realizacje w kilku miejscach jednocześnie często oddalonych od siebie o kilkaset km poza kłopotem ze znalezieniem ochrony który urządzenie SELTIK TOWER dzięki swojej mobilności rozwiązuje pojawia się problem z kontrolą realizacji (postępów w budowie). Kontrole poprzez wizytacje stają się uciążliwe oraz kosztowne jednak dzięki mobilnej wieży klient ma możliwość kontroli pracowników czy stanu materiałów budowlanych za pomocą podglądu online.
SELTIK TOWER to nowoczesne rozwiązania które są przyszłością branży SECURITY.