SELTIK sponsorem Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Współpraca będzie polegała m.in. na ochronie biurowca siedziby głównej związku, firma SELTIK promując na rynku ochrony innowacyjne rozwiązania które mają na celu  podwyższenie standardów bezpieczeństwa oraz wyeliminowanie ryzyka ludzkiego błędu zapewnia zdalną ochronę obiektu która w oparciu o patrol interwencyjny jest o wiele bardziej wygodnym oraz skutecznym środkiem bezpieczeństwa niż poprzedni rodzaj usługi.

Monitoring Wizyjny który został wykonany na obiekcie  w oparciu o kontrole dostępu  idealnie sprawdza się w sytuacji pandemii którą mamy  na co dzień elektroniczne zabezpieczenia pozwalają wejść na obiekt tylko i wyłącznie osobom uprawnionym pozostali muszą przejść weryfikacje.

Dodatkowym pozytywnym  aspektem który jest stosowany na obiekcie  jest możliwość zdalnego zamykania zamka drzwi wejściowych na elektroniczny klucz możliwość ta nie absorbuje żadnego z pracowników biurowca do pilnowania zamknięcia czy też otwarcia obiektu, cały mechanizm jest obsługiwany przez operatora stacji monitorowania SELTIK.

Usługa Monitoringu Wizyjnego który jest realizowany na obiekcie za pomocą sprzętu z najwyższej półki przeznaczonego do ochrony zgodnej z zasadami nowoczesnych zabezpieczeń jest świadczona   m. in.  Za pomocą kamer  wyposażonych w termowizję oraz głośników do wydawania zdalnych komunikatów ostrzegawczych dla osób nieuprawnionych do przebywania na obiekcie.

Poza dbaniem o bezpieczeństwo głównej siedziby związku Agencja Ochrony SELTIK będzie wpierać rozwój polskiej piłki siatkowej na wszelkiego rodzaju turniejach organizowanych przez PZPS jak i poza nimi otrzymując w zamian promocję usług oraz marki podczas wspominanych eventów. Logo SELTIK będzie można zobaczyć na każdym wydarzeniu związanym z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

Obydwie strony liczą iż poprzez wspólną promocję dyscypliny oraz wzajemne wsparcie marketingowe przyczynią się do dalszych sukcesów Polskiej piłki siatkowej.